Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedzīvotāji sūdzas par notiekošo Zolitūdes traģēdijas vietā: izplatās smaka; savairojušās žurkas

Rīgas pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem par teritorijas sanitāro stāvokli, jo pēc traģēdijas no drupām izvākto produktu atliekas bojājas, izplatot  smaku, kā arī, pēc iedzīvotāju teiktā, ir savairojušās žurkas.

Kā norāda Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā, ņemot vērā to, ka Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības, pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas, tomēr pašvaldība aicina ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.

Domē arīdzan skaidro, ka patlaban par visu, kas notiek veikala teritorijā, atbild tā īpašnieks. Drupu novākšana būs iespējama tikai pēc tai blakus esošās daudzstāvu ēkas tehniskās ekspertīzes, jo pabeigt veikala nojaukšanu bez informācijas par blakus esošās augstceltnes stabilitāti ir ļoti riskanti.

Ēkas īpašnieki solījuši ekspertīzi pabeigt līdz šā gada beigām.

Līdzko policija atļaus, Rīgas pašvaldība dažu dienu laikā novāks visus gruvešus ap veikalu, norāda domē.