Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kijevas domes ēkai atslēgta elektrība

Protestētāju ieņemtajai Kijevas pilsētas administrācijas ēkai agrā otrdienas rītā atslēgta elektroenerģijas piegāde, sabiedriskās saziņas vietnēs ziņo opozīcijas aktīvisti.

Domes ēkai atslēgta elektrība, bet pie virsnieku nama milicija sākusi atspiest demonstrantus, vēsta protestētāji, kas pieprasa Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča un valdības atkāpšanos.

Kā ziņots, kāds avots Iekšlietu ministrijā ziņu portālam NBN pavēstījis, ka milicijas īpašo uzdevumu vienība «Berkut» pirmdienas pusnaktī sāks uzbrukumu protestētāju ieņemtajai Kijevas pilsētas administrācijas ēkai.

Viņš piebilda, ka jau plkst.14 administrācijas darbiniekiem dots rīkojums pamest savas darbavietas.

Pirms aptuveni stundas arī žurnālists Vitālijs Sičs pavēstīja, ka Kijevas centrā tikšot atslēgta elektrība un sākšoties protestētāju okupēto ēku ieņemšana. «Es simtprocentīgi negalvoju par šo informāciju, taču man ir pamats tai uzticēties. Ceru, ka tā nav taisnība. Ceru arī, ka gadījumā, ja tas notiks, centrā būs pietiekami daudz žurnālistu, kas varēs to nofilmēt,» savā «Facebook» lapā raksta Sičs.

Tikmēr tiesa tikko esot pieņēmusi lēmumu, ar kuru protestētājiem aizliegts bloķēt ielu braucamo daļu Kijevas centrā, un Iekšlietu ministrija aicina demonstrantus atbrīvot ielas, lai netraucētu satiksmei.

Uz protestētāju uzslietajām barikādēm Kijevas centrā nosūtīti tiesu izpildītāji, lai iepazīstinātu opozīcijas aktīvistus ar tiesas spriedumu.