Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par sliktāko dziedātāju nominētā «Friday» dziesmas izpildītāja atgriezusies

Vietnes «YouTube» sensācija Rebeka Bleka izlaidusi turpinājumu 2011.gada hitam «Friday», kas tolaik tika dēvēts par vienu no visu laiku sliktākajām dziesmām. «Tas nu ir klāt. Oficiālais «Friday» turpinājums - «Saturday»!» sestdien tvītoja jaunā dziedātāja.

Pirmdien tas bija skatīts jau nepilnus deviņus miljonus reižu. Pēc «Friday» izdošanas Blekai nācās ciest no tik briesmīgas klasesbiedru ķircināšanas, ka viņa pameta skolu. «Kad es gāju garām, viņi mēdza sākt dziedāt «Friday» ļoti nazālā balsī. Vai arī jautāja, «hei, Rebeka, uzmini, kas šodien par dienu?»,» stāstīja Bleka.

Kopš tā laika Bleka mācās mājās un turpina savu dziedātājas karjeru. Viņas ģimene nolīgusi miesassargu. 16 gadus vecā Bleka atzīst, ka vienmēr esot gribējusi būt slavena. «Es biju viena no tām mazajām meitenēm, kas vingrinās autogrāfu sniegšanā kopš piecu gadu vecuma,» viņa teica.