Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina apmeklēt tradicionālo Ziemassvētku Grāmatu tirdziņu

Ziemassvētku laiks, gaišs un apcerīgs, vedina domāt, lasīt, meklēt atbildes uz mūžīgajiem dzīves jautājumiem. Nereti grāmata ir mūsu sarunu biedrs un padomdevējs, spēka maize, mierinājums un uzmundrinājums, saka Dace Pugača, Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas izpilddirektore.

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina uz tradicionālo Ziemassvētku Grāmatu tirdziņu!

Izvēlēsimies grāmatas, ar ko iepriecināt sevi un savus tuvākos svētkos.

Laba grāmata nenoveco un ir lieliska dāvana. Tirdziņā netrūks arī kalendāru un apsveikuma kartiņu, kā arī mūzikas ierakstu.

Gaidīsim grāmatu draugus 13.decembrī un 14.decembrī Latvijas Kara muzejā (Pulvertornī) Smilšu ielā 20 no plkst. 11.00 līdz 18.00.

Piedalīsies izdevniecības: Annele, Arto, Atēna, Dienas Grāmata, Divpadsmit, Jāņa Rozes apgāds, Jumava, karšu veikals «Jāņa sēta», Latvijas Bībeles biedrība, Lauska, Madris, Mansards, Neputns, Nordik, Omnia mea, Pētergailis, Sibīrijas bērni, Tapals, Turība, Upe tuviem un tāliem, Zinātne u.c.

14.decembrī tirdziņā viesosies grāmatu autori, un interesenti varēs iegūt grāmatas ar autogrāfu. Savus lasītājus gaidīs Elvita Ruka, Agris Redovičs, Dzintars Tilaks, Juris Zvirgzdiņš.

Ieeja brīva