Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Magone Burka pēc kruīza ir mazuļa gaidībās

Šo piektdien TV kanālos varēsiet vērot kā šova «Saimnieks meklē sievu» popularitāti iemantojusī Magone Burka kopā ar otrajā sezonā iepazīto Venti Vītolu devās kruīzā. Tomēr jau izskanējušas ziņas, ka Magone Burka pēc kruīza brauciena ir otrā bērniņa gaidībās, taču attiecības ar Venti ir pārtrūkušas. 

«Nu jau tas vairs nav noslēpums - skaistais ceļojums vainagojās ar to, ka nu jau kādu laiciņu esmu mazuļa gaidībās. Jebkurš pāris par bērna pieteikšanos ļoti priecātos, taču man bija jāskumst, jo atkal palieku vientuļā māte - nu jau ar diviem bērniem,» žurnālam «Privātā Dzīve» atklājusi Magone.

Magone atklāj, ka sākums ir bijis skaists un daudzsološs, tomēr beigas bijušas dramatiskas. Ventis vairāku simtu ļaužu priekšā viņu bildinājis, tomēr viņa stāsta, ka ziedi, tortes, mīlestības apliecinājumi ir bijis kā labs mākslinieciskais noformējums, prasmīgs amatiera uzvedums. «Tas, kas uzplauka starp mums, bija miesaskāre, nevis mīlestība,» vēsta «PDz».

Jau ceļojuma laikā sākušās dažādas ķildas un pārpratumi. Kvēlas naktis mijušās ar bēgšanu no mājām. «Taču kura mīlestība aizliedz savu bērnu? Kura mīlestība pazemo un pazemina? Kura mīlestība izsmej otra vājības? Kura mīlestība pazemo un pazemina?» ar žurnālu «PDz» dalījusies Magone.

Piedāvājam noskatīties šova «Saimnieks meklē sievu» ierakstu, kurā notika pēdējie Magones randiņi ar Venti un Rasmusu.