Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Paredzēts izsolīt «Titurgas mājām» piederošās rindu māju jaunbūves

Šodien paredzēts izsolīt maksātnespējīgajai SIA «Titurgas mājas» piederošos nekustamos īpašumus, liecina maksātnespējas administratores Ivitas Baumanes publicētie paziņojumi par izsolēm.

Paredzēts izsolīt 16 zemesgabalus Ķekavas novada Baložos. Uz katra no šiem zemesgabaliem atrodas rindu māju sekcijas jaunbūve, kas nav nodota ekspluatācijā un ierakstīta zemesgrāmatā.

Šo 16 zemesgabalu un rindu māju jaunbūvju izsoļu kopējais novērtējums un izsoles sākumcena ir 528 000 latu.

Tāpat paredzēts izsolīt trīs zemesgabalus Ķekavas novada Baložos. Šo zemesgabalu kopējais novērtējums un izsoles sākumcena ir 204 lati.

Visi īpašumi ir ieķīlāti par labu «Nordea Bank Finland Plc.»

Izsoles notiks no plkst.13 Skolas ielā 30-2, Rīgā.

SIA «Titurgas mājas» ir arī Baložos esošā jaunā projekta «Titurgas mājas» attīstītāja. «Kompleksa «Titurgas mājas» būvniecība pabeigta 2007.gadā, tajā ir divas ēkas no astoņām sekcijām ar trīs līdz piecu stāvu un mansardstāvu izbūvi.

Kopumā kompleksā ir 145 dzīvokļi ar platību no 39 līdz 109 kvadrātmetriem. Projekta attīstītājs ir «Titurgas mājas», būvuzņēmējs - SIA «Mūsu māja».

«Titurgas māju» maksātnespējas process pasludināts 2010.gada jūlijā.