Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina svinēt Ziemassvētkus Ungurmuižā

22.decembrī satiekas seno latviešu Saulgrieži un kristīgo ziemassvētku tradīcijas pēdējā Adventa svētdienā. Ungurmuiža sadarbībā ar Pārgaujas novadu aicina baudīt ziemas priekus un atrast gaismu sevī šajā dienā, piedāvājot aktivitātes lieliem un maziem viesiem, informēja Ieva Malceniece!

No plkst.12.00-15.00:

- Iepazīsim Ungurmuižas apkārtni gan kājām, gan zirga kamanās vai mugurā;

- Veidosim Ungurmuižas Ziemassvētku egles rotājumus radošajā darbnīcā bērniem;

- No «Straupes dzirkstelītēm» mācīsimies izšūt eglīšu rotājumus, tamborēšanu frivole tehnikā radīt brīnumus no pergamenta un linu ziediem.

Plkst. 13.00:

- Ar liepziedu tējas krūzi un piparkūkām sildīsimies dzejnieces un stāstnieces Anitas Emses Ziemassvētku pasaku un stāstu noskaņās spilvenos «vecās skolas» augšstāvā.

Plkst.14.00:

- Klausīsimies folkloras kopas «Delve» Saulgriežu noskaņu koncertā «Senie stāsti».

No plkst. 15.00 - 17.00:

- kursim Saulgriežu ugunskuru, dziedāsim un iesim rotaļās, veidosim Gaismas dārzu un iestiprināsimies ar Ungurmuižas svētku zupu senajā muižas parkā.

No plkst. 15.00 - 22.00:

- Ungurmuižas «vecajā skolā» atkal Muižas restorāns! Ziemīgi sildoši dzērieni un sātīga maltīte - ēdienkarte no 18.gs. Ungurmuižas vēstuļu lādes, tāpēc rezervējiet galdiņu laicīgi, zvanot uz Ungurmuižu - t.22007332!

Ungurmuižas gaisotne ar savu seno un bagāto kultūras vēsturi ir iedvesmojoša vieta, lai baudītu izcilu mūziku!

Plkst. 18.00:

- Ungurmuižas zālē būs īpaša iespēja dziedēt pasaules slavu ieguvušā pianista

Andreja Osokina solokoncertu «Adventa noskaņas Ungurmuižā».

Andrejs Osokins ir vairāku prestižu starptautisku konkursu laureāts Eiropā un ASV, kā arī 5.Starptautiskā J.Vītola pianistu konkursa uzvarētājs un Latvijas Lielās Mūzikas balvas laureāts. Šogad pianists saviem panākumiem pievienoja vēl vienu - piedaloties Starptautiskajā Klīvlendas pianistu konkursā ASV, Andrejs Osokins ieguva balvu par labāko baroka mūzikas izpildījumu. Mūziķis ir uzstājies pasaulē slavenākajās koncertzālēs Londonā, Birmingemā, Maskavā u.c., tāpēc vēl jo lielāks prieks piedāvāt koncertu nelielajā Ungurmuižas zālē.

Koncerts piedāvās iedvesmojošu un noskaņām bagātu klaviermūzikas programmu, kur klausītāji tiks aicināti saklausīt mūzikas vēstījumu, kas ietver mieru, prieku, gaismu, ticību, klusumu, cerību un mīlestību. Koncerta programmā V. A. Mocarta, L. van Bēthovena, F. Lista un S. Prokofjeva skaņdarbi. Koncerts tapis ar VKKF atbalstu.