Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laba ziņa rīdziniekiem saistībā ar siltuma cenu aukstākajos ziemas mēnešos

Uzņēmuma «Rīgas siltums» siltuma cena no šā gada 1.decembra būs 40,34 Ls/MWh bez PVN, kas ir par 11% mazāka nekā pagājušā gada decembrī.

Uzņēmumā prognozē, ka arī nākamā gada janvārī un februārī saglabāsies šāds siltumenerģijas tarifs, proti - 57,40 EUR/MWh bez PVN.

Siltumenerģijas tarifa samazinājums iespējams, sarūkot dabasgāzes cenai, kā rezultātā arī iepirktā siltumenerģija ir kļuvusi lētākā, turklāt no 1.jūlijā ir spēkā zemāki siltumenerģijas tarifi, kas samazināti par 3%, pateicoties izbūvētajām atjaunojamo energoresursu siltumcentrālēm Ziepniekkalnā un Zasulaukā.

Siltumenerģijas tarifs decembrī Rīgā ir arī zemākais Baltijas valstu galvaspilsētu vidū. Tas ir par 21% mazāks nekā Viļņā un par 15% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Siltumenerģijas tarifs decembrī, janvārī un februārī noteikts, pamatojoties uz akciju sabiedrības «Latvijas Gāze» 10.decembra publicēto paziņojumu Latvijas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» - par dabasgāzes tirdzniecības cenu.