Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas satiksme» paziņo, cik ilgi varēs izmantot šogad iegādātās biļetes

Sakarā ar to, ka no 2014.gada 1.janvāra Rīgas pilsētas sabiedriskajam transportam tiek noteikts jauns braukšanas tarifs, līdz 2013.gada beigām iegādātās biļetes par tarifu, kas ir spēkā līdz 2013.gada 31.decembrim, ir jāizmanto līdz nākamā gada 28.februārim, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmumā «Rīgas satiksme» (RS).

Minētā norma gan neattieksies uz pasažieriem, kuriem pienākas Rīgas domes piešķirtās atlaides – nestrādājošie pensionāri, ČAES avārijas seku likvidētāji, politiski represētās personas, rīdzinieki, kuri ir vecāki par 75 gadiem, dižģimeņu vecāki, daudzbērnu ģimenes vecāki, bērni bāreņi, skolotāji, arodskolēni, studenti, skolēni, invalīdi – viņi iegādātās biļetes varēs izmantot 12 mēnešu laikā no biļetes iegādes brīža.

Pasažieri, kuri vēlēsies atgūt naudu par neizmantotajām biļetēm, no 2014.gada 2.janvāra varēs to saņemt RS klientu apkalpošanas centros.

Tā kā no nākamā gada 1.janvāra Latvija pāriet uz eiro, naudu par neizmantotajām biļetēm pasažieri varēs saņemt eiro pēc Latvijas bankas apstiprinātā valūtas maiņas kursa.