Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piešķir prēmijas Zolitūdes traģēdijas seku novēršanā iesaistītajiem mediķiem

Valdība šodien atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikums izmaksāt vienreizēju prēmiju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un Valsts tiesu medicīniskās ekspertīzes centra darbiniekiem, kuri bija iesaistīti palīdzības sniegšanā Zolitūdes traģēdijā, portālu «Apollo» informēja VM.

NMPD 96 darbiniekiem tiks izmaksātas vienreizējas prēmijas 702 latu apmērā, kā arī tiks samaksāts par virsstundu un nakts darbu.

Arī Valsts tiesu medicīniskās ekspertīzes centra 35 darbiniekiem tiks izmaksātas vienreizējas prēmijas 619 latu apmērā, kā arī tiks samaksāts par virsstundu un nakts darbu.

Kopumā šim mērķim tiks izmaksāti 120 757 lati, šie izdevumi tiks segti no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Kā ziņots, 21.novembrī, iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Zolitūdē bojā gāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus savainojumus. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.