Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nāc līdzās Ziemassvētkos» - labdarības koncerts

Vakar, 9. decembrī Rīgā, Lielajā ģildē kopā ar Latvijā iemīļotiem skatuves māksliniekiem skanēja gada sirsnīgākais labdarības koncerts, kas veltīts talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalstam. Tiem, kuri to neredzēja klātienē, koncertu būs iespēja noklausīties Latvijas radio ēterā otrajos Ziemassvētkos – 26. decembrī pulksten 15.05 un vērot Latvijas televīzijas 1. kanālā 29. decembrī pulksten 18.15.

Koncerts šogad bija īpaši krāšņs - «Nāc līdzās» laureāti – ar dabas dotu talantu apveltīti bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām pirmo reizi uzstājās kopā ar Liepājas simfonisko orķestri un labāko Latvijas kori Kamēr. Jau tradicionāli uz skatuves kopā ar «Nāc līdzās» laureātiem redzējām Latvijā iemīļotus skatuves māksliniekus – šogad koncertā uzstājās LNO soliste Ilona Bagele, Evita Zālīte, Kristīne Zadovska, Jānis Apeinis, Ingus Pētersons, dziedātāji – Antra Stafecka, Dons, Ieva Akuratere, Nikolajs Puzikovs, Aija Andrejeva, Goran Gora, Zigfrīds Muktupāvels, Atis Ieviņš un Ieva Sutugova.

Koncerta norises vietā Lielajā ģildē līdz 14. decembrim katru vakaru pirms visiem koncertiem notiek īpašs fonda «Nāc līdzās» labdarības tirdziņš, kur ikviens varē iegādāties ar mīlestību tapušas bērnu darinātas dāvanas sev un saviem tuvākajiem. Mirdzēs arī īpašā Nāc līdzās egle, kurai rotājumus darinājuši Rīgas nedzirdīgo skolas bērni.

Labdarības akcijas ietvaros tika rīkots fotogrāfiju konkurss ar tēmu «labestība». Rezultātā, profesionāliem fotogrāfiem un fonda pārstāvjiem atlasot un izvērtējot iesūtītās fotogrāfijas, tapis sirsnīgs labestības galda kalendārs «Iegriez pasauli ap sevi». Tajā «Nāc līdzās!» aicina cilvēkus, izmantojot kalendārā ievietotās sejiņas, ik dienu attēlot savu garastāvokli, lai gada beigās redzētu un izvērtētu, kādu emociju piepildīts bijis gads.

Jau trešo gadu tiek organizēta Ziemassvētku labdarības kartiņu akcija, kas šogad notiek sadarbībā ar tirdzniecības tīklu Narvesen - 28 000 talantīgu bērnu un jauniešu zīmētās kartiņas jau pieejamas 125 Narvesen veikalos visā Latvijā, kur ikviens tās var iegādāties, lai iepriecinātu Ziemassvētkos savus radus un draugus. Atbalstot nodibinājuma Nāc līdzās! projektus, visos Narvesen veikalos izvietotas arī naudas ziedojumu kastītes.

Labdarības akcijas «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» mērķis ir kopt, veidot un stiprināt labdarības tradīcijas Latvijā, veicinot bērnu ar īpašām vajadzībām talantu popularizēšanu un viņu spēju apliecināšanu. Akcijas laikā gūtie ieņēmumi tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai.