Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārbiedēta pircēja ziņo par brūkošiem griestiem kādā veikalā

Pirmdienas pēcpusdienā pamatīgu izbīli piedzīvojuši veikala «Top!» pircēji Liepājā, Karostā. Veikalā nokritušas iekārto griestu plāksnes, ziņo portāls «Liepajniekiem.lv», atsaucoties uz negadījuma aculiecinieces stāstīto. Veikals uz pāris stundām ticis slēgts, lai radušos situāciju novērstu.

Kāda liepājniece ziņojusi portālam, ka ap pulksten 16.30 veikalā Pulkveža Brieža ielā 14 virs kasēm iebrukuši griesti. Pircējai radušās bažas par to, vai šis veikals ir drošs. Viņa tāpat pastāstījusi, ka notikušais ticis operatīvi noslēpts, par to neesot bijis nekādas informācijas. Veikala logi tikuši aizklāti plēvēm, un tas slēgts.

Problēma bijusi iekārto griestu stiprinājumos, tādēļ nokritušas putuplasta plāksnes, portālam paskaidrojusi ēkas apsaimniekotāja, AS «LPB» Nekustamo īpašumu pārvaldes vadītāja Elīna Ļaudama.

«Tam nav nekāda sakara ar ēkas nesošajām konstrukcijām,» viņa uzsver. Divu stundu laikā plāksnes tikušas saliktas atpakaļ, stiprinājumu problēma novērsta. Veikals atsācis darbu jau pirmdienas vakarā.

Ļaudama atkārtoti norāda, ka ēka nav bīstama, tajā uzturēties esot droši.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) nav informācijas par šo notikumu, apstiprina VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas. Par šāda veida gadījumiem atbildīgs ir objekta vadītājs.

VUGD šomēnes dodas ārkārtas pārbaudēs uz lielveikaliem. Daļa objektu jau apsekoti, viss darbs tikšot pabeigts līdz mēneša beigām. Pēc Andrijauska teiktā, nozīmīgi pārkāpumi nav konstatēti.