Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vladivostoka paliek bez lielās Ziemassvētku egles, neveiksmes atkārtojas

Vladivostokā (Krievija) videonovērošanas kameras nofilmējušas lielās Ziemassvētku egles krišanu pilsētas centrālajā laukumā, raksta «lifenews.ru».

Egle maksājusi 7 miljonus rubļu, pēc nokrišanas tā nosūtīta uz ekspertīzi. Tagad pilsētas centrālo laukumu rotā iepriekšējā gadā izmantotā egle.

Vladivostokas mēra preses sekretāre Elvīra Tirina paskaidrojusi, ka egle apgāzusies tādēļ, ka kompānijas strādnieki, kuri bija nolīgti egli samontēt, darbu veikuši nekvalitatīvi, tāpēc egle nokritusi. Kamēr pārbaudīs egles konstrukciju, paies krietns laiciņš, tāpēc nolemts izmantot egli no iepriekšējiem Ziemassvētkiem.

Karkass, kuru uzstādīja nolīgtā firma bijis 32m augsts, kad tas uzstādīts un strādnieki karkasam sākuši piestiprināt egļu zarus, egle apgāzusies.

Šīs nav pirmais nesmukums ar Ziemassvētku egli Vladivostokā - 2009.gadā apgāzās 28m augstā un 8 miljonus rubļu vērtā Ziemassvētku egle.