Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Notiks tradicionālais cilvēku ar invaliditāti rīkotais Ziemassvētku tirdziņš

Visu nākamo nedēļu (no 16. līdz 22.decembrim) «Sporta nama Daugava» (K.Barona ielā 107, Rīgā) 2.stāvā darbosies ikgadējais cilvēku ar īpašām vajadzībām organizētais Ziemassvētku tirdziņš, kas apmeklētājus iepriecinās ar krāšņiem rokdarbnieku darinājumiem un iedvesmojošām idejām Ziemassvētku dāvanām, informēja Gunta Lauga, Ziemassvētku tirdziņa organizatore. Tirdziņš būs atvērts katru dienu no plkst.9.00 līdz 19.00.

Rakstiem bagāti cimdi un zeķes, siltas šalles, pašdarinātas Ziemassvētku kartiņas un dekorācijas, gardas piparkūkas, vasarā vāktas tējas, pīti grozi, smalki tamborējumi, austas segas un citi rūpīgi izstrādāti rokdarbi - to visu šī gada garumā Ziemassvētku tirdziņam sarūpējuši amatnieki un rokdarbnieki no Jēkabpils, Talsiem, Dobeles, Olaines, Kokneses, Rīgas un citām Latvijas pilsētām.

«Cilvēku ar invaliditāti rīkotajam Ziemassvētku tirdziņam ir bagāta vēsture, jo tas darbojas jau kopš 1998.gada, turklāt lielākā daļa dalībnieku tirdziņā piedalās jau sākot ar tā pirmo reizi,» stāsta ilggadējā tirdziņa dalībniece - audēja Velta no Olaines.

«Iepriekšējos gados esmu pamanījusi, ka tie, kas ir uzzinājuši par šo labdarības tirdziņu, šeit nāk ne tikai lai atrastu noderīgas, skaistas dāvaniņas Ziemassvētkiem un atbalstītu cilvēkus ar īpašām vajadzībām, bet arī lai gūtu jaunas rokdarbu idejas,» piebilst Velta, kurai ir vairāk nekā 40 gadus ilga pieredze aušanā. Viņa šogad tirdziņa apmeklētājiem piedāvās pašaustas segas un paklājiņus, kā arī miega vai mīlestības spilventiņus, kas sākotnēji radīti kā adatu spilventiņi, tomēr labi noder arī kā dekoratīvs elements mājās un sirsnīga dāvana tuvajiem cilvēkiem.