Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākta Zolitūdē sagruvušā veikala tuvākās apkārtnes sakopšana

Rīgas pašvaldība šodien sākusi Zolitūdē sagruvušā veikala «Maxima» tuvākās apkārtnes sakopšanu, portālu «Apollo» informēja Rīgas domē (RD).

Kā pastāstīja RD pārstāvis Uģis Vidauskis, šodien Valsts policija devusi atļauju Rīgas pašvaldībai sākt būvgružu savākšanu un teritorijas sakopšanu ap Zolitūdes sagruvušo lielveikalu «Maxima», paša veikala gruvešu novākšana vēl nav sākta.

Šobrīd tehnika savāc gruvešus blakus esošās dzīvojamās mājas tuvumā. Darbi norit ciešā Valsts policijas uzraudzībā.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no apkārtējo māju iedzīvotājiem par teritorijas sanitāro stāvokli, jo pēc traģēdijas no drupām izvākto produktu atliekas bojājas, izplatot smaku, kā arī, pēc iedzīvotāju teiktā, ir savairojušās žurkas.

Šobrīd Valsts policija veic nepieciešamās izmeklēšanas darbības, tādēļ pilnīga drupu novākšana un teritorijas sakopšana būs iespējama tikai pēc ekspertīžu pabeigšanas. Tomēr pašvaldība ir aicinājusi arī ēkas īpašniekus pēc iespējas sakopt teritoriju, cik to atļauj policijas noteiktie ierobežojumi un drošības nosacījumi.