Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV kādas ģimenes izbrauciens kalnos beidzas ar izdzīvošanas maratonu

ASV glābēji atraduši kādu ģimeni ar četriem bērniem, kas vairākas dienas pavadījuši savā avarējušajā auto, kas bija nogāzies kādā ielejā Sierra Nevadas kalnos, ziņo «Dailymail.co.uk».

Džeims Glantons un viņa draudzene Kristina Makintī ar diviem pašu un diviem radinieku bērniem svētdien ar savu auto bija devušies kalnos, lai baudītu ziemas priekus, taču, kad viņi laicīgi neatgriezās atpakaļ, policija plašajā reģionā uzsāka aktīvu meklēšanas kampaņu.

Glābējiem ģimenes aptuveno atrašanās vietu izdevās noskaidrot, uztverot datus no viņu telefoniem, tad viņi pamanīja auto atstātās pēdas, kas viņus aizveda līdz avarējušajam spēkratam.

«Viņi bija darījuši dažas tiešām neierastas lietas. Lai izdzīvotu, viņi sildīja akmeņus un citus priekšmetus, kā arī turējās cieši kopā, lai ilgāk uzturētu siltumu. Tik gudru rīcību gadās redzēt reti,» teica viens no glābējiem.

Ģimenes auto bija novirzījies no ceļa un apgāzies uz jumta, pēc tam spēkrats vairs nebija iedarbināms. Visi ģimenes locekļi pēc negadījuma nogādāti slimnīcā, taču nevienam no viņiem nav apsaldējumu. «Viņi ir tikai mazliet pārguruši un cieš no vieglas dehidrācijas, bet viņi visi ir labā formā,» stāstīja glābējs.

Ģimene savā automašīnā bija pavadījusi aptuveni 30 stundas, viņu meklēšanā bija iesaistījušies 200 brīvprātīgie. Gaisa temperatūra šajā reģionā pirmdien noslīdēja līdz pat -16 grādiem.