Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ugunsdzēsības trauksme atskanējusi kādā veikalā Ogrē, evakuēti cilvēki

Otrdienas vakarā kādā veikalā Ogrē nostrādājusi ugunsdzēsības trauksme, atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegto informāciju, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums «Rīta Panorāma».

No veikala kopumā evakuēti deviņi cilvēki.

Jau ziņots, ka pēc Zolitūdes traģēdijas cilvēki veikalos jūtas nedroši. Vakar signalizācija nostrādāja tirdzniecības centrā «Domina Shopping» Rīgā. Zināms, ka trauksmes zvans skanējis centrā notiekošo remontdarbu dēļ.

Kā informēja «Domina Shopping» mārketinga vadītāja Eda Magone, vadoties pēc «Domina» rīcības plāna ārkārtas situācijās, tirdzniecības centrā nekavējoties tika uzsākta pircēju un darbinieku evakuācija.

Pārbaudot signalizācijas ieslēgšanās iemeslus, tika konstatēts, ka tā sākusi darboties, reaģējot uz remontdarbu laikā radītajiem putekļiem tehniskajās telpās.

Pircēji informēti par viltus trauksmi. Tirdzniecības centrs atsācis darbu.

Savukārt pirmdienas pēcpusdienā pamatīgu izbīli piedzīvojuši veikala «Top!» pircēji Liepājā, Karostā. Veikalā nokritušas iekārto griestu plāksnes.