Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piparkūku cepšanas meistardarbnīca

14. un 15. decembrī, no plkst. 12:00 līdz 17:00, tirdzniecības centrā Domina Shopping talantu attīstības programmas Kidding festivāls ietvaros norisināsies bezmaksas Ziemassvētku pasākumi visai ģimenei. Nedēļas nogales garumā ikviens varēs izmēģināt spēkus piparkūku cepšanā un dekorēšanā. Tāpat nedēļas nogalē tirdzniecības centrā būs sastopams Ziemassvētku vecītis, būs iespēja laimēt īpašus svētku pārsteigumus un baudīt muzikālus priekšnesumus.

Piparkūku meistardarbnīcā ikviens varēs saņemt vērtīgus ieteikumus un padomus, kā izveidot visgardāko piparkūku mīklu un kā izvēlēties tās biezumu, lai piparkūkas būtu kraukšķīgas un zeltaini brūnas. Turklāt piparkūku meistardarbnīcas ekspertes pastāstīs, kā pašu rokām pagatavot piparkūku glazūru un ar to izdekorēt tradicionālos svētku cepumus.

Kidding Ziemassvētku festivāla ietvaros mazākiem bērniem būs iespēja piedalīties Ziemassvētku radošajā darbnīcā. Turklāt gan sestdien, gan svētdien tirdzniecības centrā darbosies burbuļu un plastilīna, kā arī zīmēšanas meistardarbnīca, kurā ikviens varēs uzzīmēt savu Ziemassvētku pastkarti. Savukārt Ziemassvētku vecītis aicinās bērnus izklāstīt savas lielākās vēlmes svētku dāvanām.