Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dramatiski beidzas aukstu kartupeļu iegāde «McDonald's» restorānā

Kāds vīrietis Parīzē, pērkot «McDonald's» «drive-thru» maltīti, bijis ļoti sašutis par aukstiem Frī kartupeļiem un viņa sašutums teju beidzās ar nelaimi. 

Kā vēstī ārvalstu mediji, incidents noticis sestdienas vakarā Parīzē. Kāds vīrietis bijis ļoti neapmierināts par to, ka viņam pārdoti auksti Frī kartupeļi. Vīrietis sācis strīdēties ar apkalpojošo personālu un, konfliktam attīstoties, sācis vicināties ar cirvi.

Vīrietis ar cirvi izsitis ātrās ēdināšanas restorāna apkalpošanas lodziņu un pēc tam to pa logu iemeta iekšā restorāna telpās, pamatīgi pārbiedējot vakariņu ēdājus.

Dusmīgais klients galu galā ar savu automašīnu devās prom un pat mēģinājis bēgt no policijas, tomēr policijai izdevās aizturēt nemiera izraisītāju.

Aizturēšanas brīdī vīrietim stipri asiņojusi roka, jo to viņš bija savainojies, vicinoties ar cirvi, tāpēc notikuma vietā ieradās arī mediķi.

Vieglus ievainojumus guva arī «McDonald's» darbinieks, taču viņam hospitalizācija nebija nepieciešama.