Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Briselē aplaupīta «Sirmais. Kulta ēdieni» komanda; raidījuma filmēšana pārtraukta

Pēc tam, kad vakar Briselē gaišā dienas laikā aplaupīta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma «Sirmais. Kulta ēdieni» komanda, raidījuma filmēšana ir pārtraukta, biznesa portālam «Nozare.lv» apstiprināja raidījuma producente Ilze Lasmane-Brože.

Viņa norādīja, ka nolaupīts ir viss - filmēšanas un materiālu pirmās apstrādes tehnika, kā arī visi safilmētie materiāli.

Lasmane-Brože piebilda, ka tas noticis dienas laikā netālu no Briseles simbola «Atomiuma». «Bijām nesen atlidojuši no Dienvidamerikas, kur filmējām raidījuma materiālu Argentīnā un Čīlē raidījuma trešajai sezonai. Izkāpām no automašīnas uz aptuveni pusstundu, lai izlocītu kājas, bet, atnākot atpakaļ, pamanījām, ka automašīnai izsists durvju logs un visa mašīna ir iztukšota.»

Viņa neprecizēja zaudējumu apmēru, bet teica, ka tie ir lieli. «Patlaban tiek veikta zaudējumu aprēķināšana nolaupītajai tehnikai. Taču šķiet, ka lielākais zaudējums ir safilmētais materiāls, kas palika nolaupītajos ārējos cietajos diskos.»

Lasmane-Brože savā sociālās vietnes «Facebook» kontā raksta, ka «mājupceļā Briselē vīri ar nūjām raidījuma komandai un visiem LTV skatītājiem ir atņēmusi visu safilmēto materiālu kopā ar filmēšanas tehniku».

«Tagad atliek vien cerēt, ka Beļģijas policija spēs sadzīt laupītājiem un laupījumam pēdas. Pagaidām viss trīs nedēļu garumā safilmētais skaistums mētājas kādā zagļu būcenī, un mēs esam bez jebkādiem resursiem,» teikts Lasmanes-Brožes vēstījumā.

Tas nozīmē, ka raidījuma «Sirmais. Kulta ēdieni» filmēšana ir pārtraukta, atzīmē raidījuma producente. «Vienīgo mierinājumu sniedz fakts, ka visi esam dzīvi nokļuvuši mājās pie saviem mīļajiem.»

Lasmane-Brože atzina, ka viņai nav skaidras vīzijas par raidījuma nākotni, jo, ja komandai nav tehnikas, tad nav iespējams arī neko filmēt un apstrādāt.

«Raidījuma komanda ir entuziasti, kas projektā ieguldīja ne tikai savu laiku, bet arī līdzekļus, tostarp arī tehniku. Raidījuma veidošanai tehnika tika arī aizņemta un sarunāta. Taču tagad tas viss ir nolaupīts,» stāstīja raidījuma producente.

Viņa teica, ka komanda liek cerības uz Beļģijas policiju. «Mums teica, ka teorētiski tehniku ir iespējams atrast, ja zina tās sērijas numurus. Tāpēc jau tuvākajā laikā sūtīsim visu nepieciešamo dokumentāciju.»

Raidījums «Sirmais. Kulta ēdieni» kanālā LTV1 bija redzams divas sezonas.