Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Informē, kā pārceltajās dienās un brīvdienās kursēs sabiedriskais transports

14. un 28.decembrī sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu kustības saraksta, minibusi kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Savukārt 23. un 30.decembrī sabiedriskais transports un arī minibusi kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

Kā informē SIA «Rīgas satiksme», saistībā ar pārceltajām darba dienām Nakts satiksmes maršruti netiks organizēti naktī no 13. uz 14.decembri un naktī no 27. uz 28.decembri, savukārt saistībā ar pārceltajām brīvdienām naktī no 23. uz 24.decembri un naktī no 30. uz 31.decembri Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti.

Darba dienu mēneša abonementa biļetes būs derīgas lietošanai sabiedriskajā transportā 14. un 28.decembrī, savukārt 23. un 30.decembrī mēneša abonementa biļetes sabiedriskajā transportā nebūs derīgas.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 14. un 28.decembrī darbosies kā sestdienā, savukārt 23. un 30.decembrī kā darba dienā, informē «Rīgas satiksmes» pārstāvji.