Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sieviete policijā sūdzas par dēla noziegumu, bet likumsargi aiztur viņu pašu

Rīgā policija aizturējusi kādu sievieti, kas pie likumsargiem vērsās, sūdzoties par pašas dēla izdarītu noziegumu. Sieviete aizturēta par krāpšanu.

Kā portāls «Apollo» uzzināja Rīgas reģiona policijas pārvaldē, Zemgales policijas iecirknī ar iesniegumu vērsās kāda sieviete, kuras dēls it kā esot paņēmis viņas automašīnu, kurā atradies dators, kurš, pēc tam pazudis.

Pārbaudot sievietes personību, izrādījās, ka viņa ir izsludināta policijas meklēšanā par krāpšanu, tādēļ policisti darbinieki ne tikai uzsāka kriminālprocesu par iespējamo datora zādzību, bet arī vēlāk nogādāja sievieti Brasas iecirknī, jo šis iecirknis bija izsludinājis sievieti meklēšanā.

Aizturētā ir 1971.gadā dzimusī sieviete, kuru policisti tur aizdomās par vairākiem krāpšanu gadījumiem, kuros sieviete no dažādiem uzņēmumiem, viltojot pavadzīmes, izkrāpusi gaļas izstrādājumus un vēlāk pārdevusi tos.