Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Braukšanas apstākļi uz ceļiem - apmierinoši

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši. Brauktuves slapjas, informē VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC).

LVC ziņo, ka uz vietējiem ceļiem lielākajā daļā Latvijas teritorijas braukšanu vietām apgrūtina sniegs un apledojums. Uzturēšanas darbu ietvaros notiek bīstamo ceļa posmu (krustojumu, pagriezienu, kāpumu) pretslīdes apstrāde.

LVC norāda: «Tuvākajās dienās turpināsies atkusnis un autoceļi, kuri ziemas sezonā tiek uzturēti kā sniegoti, apledos. Aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem braucot pa C un D uzturēšanas klases autoceļiem.»

«Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri un atgādinām, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs,» aicina LVC Satiksmes informācijas centra pārstāvji.