Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemassvētku tirdziņš Grīziņkalnā

Sestdien, 21.decembrī Rīgā, koka ēku renovācijas centrā «Koka Rīga» (adrese: Rīgā, Krāsotāju ielā 12) no pl. 10.00 līdz 14.00 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš «Dāvanu jampadracis Grīziņkalnā», aicinot Rīgas un Grīziņkalna iedzīvotājus apmeklēt un ielīksmot Ziemassvētkus kopā, informēja  Ieva Krivma, biedrības «Esmu Grīziņkalna patriots» projektu vadītāja.

Ikvienam apmeklētājam būs iespēja iegādāties dažnedažādas dāvanas, baudīt dzīvo mūziku, mieloties ar Ziemassvētku kārumiem un lieliski pavadīt laiku. Mazos draugus gaidīs īpašo Ziemassvētku dāvanu, piparkūku un kartiņu darbnīca, kā arī Ziemassvētku rūķītis.

No tirgotājiem varēs iegādāties sveces, svečturīšus, gleznas, rokām darinātas rotaļlietas, blociņus, kartiņas, dažādas rotaslietas, pulksteņus, austos paklājus, izšūtas somas un somu maisus, priekšautiņus, adījumus, tamborējumus, Ghetto Family kreklus, džemperus, skaistumkopšanas līdzekļus, medu, tējas, garšvielas, piparkūkas, Ghetto Burger gardumus, kā arī daudz ko citu.

Šī gada pavasarī Grīziņkalna apkaimes aktīvisti deva startu jaunai iniciatīvai «Esmu Grīziņkalna patriots», kuras mērķis ir veicināt Grīziņkalna apkaimes kā aktīvas, drošas, sportiskas un radošas vietas pilnveidošanu. Šīs kustības pirmie iniciatori bija Ghetto Family - jaunu cilvēku kustība, kura jau 5 gadus aktīvi organizē sportiskas aktivitātes Grīziņkalna apkaimē. Šai iniciatīvai pievienojās arī privātvēsturnieks Voldemārs Eihenbaums un sieviešu invalīdu biedrība Aspazija.