Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ledus vēl īsti nav izveidojies, bet pirmie pārgalvji jau noķerti

Rīgas Pašvaldības policija uzsver, ka sals vēl nav pieņēmies spēkā, laika apstākļi ir nepastāvīgi, tāpēc ledus ir plāns.

Likumsargi informē, ka operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki 11.decembrī īsi pirms plkst.13 saņēma informāciju, ka Gaiļezerā uz ledus uzkāpuši vairāki cilvēki. Policisti nekavējoties ieradās notikuma vietā un no krasta veica pārrunas ar personām, izskaidrojot, cik bīstami atrasties uz plānā ledus.

Tā kā pie krasta ledus bija pārāk plāns, lai uz tā uzietu, visiem astoņiem cilvēkiem palūgts doties prom uz krasta otru pusi, kur bija biezāka ledus kārta. Loma kārotāji brīvprātīgi pēc policijas lūguma nokāpa no ledus.

Nepilnas četras stundas vēlāk, apsekojot bīstamās vietas ūdenstilpēs, Gaiļezerā uz plāna ledus policisti pamanīja zemledus makšķernieku. 79 gadus vecajam pārgalvīgajam vīrietim paskaidrots, ka viņš apdraud dzīvību, jo ledus aptuvenais biezums ir 2,5 līdz 3,5 centimetri.

Kungs izrādīja sapratni un labprātīgi devās mājās, informē pašvaldības likumsargi.