Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Top10: Vispārmaksātākie aktieri Holivudā

Aizvadītajā gadā visneadekvātāko atalgojumu saņēmuši Adams Sendlers un Ketrīna Heigla, liecina «Forbes» veidotais saraksts ar šā gada pārmaksātākajiem Holivudas aktieriem. Sendlers šogad bija redzams divās finansiāli neveiksmīgās filmās «That's My Boy» un «Jack&Jill». Pēc «Forbes» aprēķiniem, Sendlera filmas nopelnīja vidēji 3,4 ASV dolārus par katru viņam algā samaksāto dolāru.

Otrajā vietā pārmaksātāko aktieru sarakstā ierindojusies agrākā seriāla «Grejas anatomija» zvaigzne Ketrīna Heigla, kuras centieni kinoindustrijā nav spējuši atkārtot populārā seriāla laikus. Heiglas filmas nopelnījušas vidēji 3,5 dolārus uz katru aktrisei algā samaksāto dolāru. Heigla arī pagājušajā gadā ieņēma otro vietu pārmaksātāko aktieru sarakstā aiz Edija Mērfija. Starp šā gada pārmaksātākajām Holivudas zvaigznēm ir arī Nikolass Keidžs, Rīsa Viterspūna, Dženifera Enistone un Mets Deimons.

2013.gada pārmaksātāko Holivudas aktieru saraksts:

1. Adams Sandlers (ienes 3,40:1 ASV dolāru);

2. Ketrīna Heigla (ienes 3,50:1 ASV dolāru);

3. Rīsa Viterspūna (ienes 3,90:1 ASV dolāru);

4. Nikolass Keidžs (ienes 6:1 ASV dolāru);

5. Kevins Džeimss (ienes 6,10:1 ASV dolāru);

6. Denzels Vašingtons (ienes 8,30:1 ASV dolāru);

7. Stīvs Karels (ienes 10 :1 ASV dolāru);

8. Dženifera Enistone (ienes 10,60:1 ASV dolāru);

9. Mets Deimons (ienes 10,60:1 ASV dolāru);

10. Raiens Reinoldss (ienes 10,70:1 ASV dolāru).