Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

BK «Ventspils» spēlē ar «Zepter» iegūtos līdzekļus ziedos labdarībai

Basketbola klubs «Ventspils» līdzekļus, ko iegūs 17.decembrī paredzētajā Eiropas Izaicinājuma kausa mājas spēlē ar Austrijas spēcīgāko vienību Vīnes «Zepter», ziedos labdarībai, vēsta vienība.

Ar labdarības spēlē iegūtajiem līdzekļiem tiks atbalstīts Andris Rēdelis, kuram gripas komplikāciju rezultātā radās dzirdes traucējumi.

«Ventspils Augstskolas» studentu rīkotais labdarības projekts norisināsies jau astoto gadu. Šo gadu laikā ir palīdzēts vairākiem Ventspils un novada bērniem un jauniešiem, kuriem nepieciešami līdzekļi veselības uzlabošanai.

Rēdelis ir viens no tiem bērniem, kuram tika palīdzēts arī pirms astoņiem gadiem pirmajā «Radi brīnumu» labdarības projekta laikā, tomēr tagad viņam nepieciešami jauni dzirdes aparāti, kas izmaksā 3370 latus, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt dzīvi, kā arī mācības Cīravas Profesionālajā vidusskolā. Andris ir ugālnieks, kurš, neskatoties uz dzirdes problēmām, ļoti aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē. Viņš dzied divos koros, dejo tautiskās dejas, mācās spēlēt ģitāru un raksta dzejoļus, kā arī spēlējis Ugāles teātrī.

Ieeja «Ventspils» un «Zepter» komandu spēlē būs par ziedojumiem, un visa saziedotā nauda tiks nodota Rēdelim.

Kā ziņots, «Ventspils» komandai šīs spēle būs ļoti svarīga arī sportiskajā ziņā - lai sasniegtu turnīra nākamo posmu, Kurzemes vienībai obligāti jāuzvar.