Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 16. – 22. decembris

Nedēļas horoskops: 16. – 22. decembris

 • AUNS Nedēļas sākums veiksmīgāks darba jautājumu risināšanai, jo iespējams, sākot no ceturtdienas, tev vairāk prātā būs citas domas. Daži Auni aizrausies ar savu hobiju, citi veltīs laiku partnerattiecībām, vēl kāds pievērsīsies ezoteriskās dzīves izpētei. Domubiedru vidū tu būsi autoritāte, apkārtējie labprāt uzklausīs tavus padomus, iecels tevi par savu līderi. Var saasināties attiecības ar kādu tuvinieku, sevišķi, ja jums ir kopīgs bizness.
 • VĒRSIS Būsi samērā stūrgalvīgi noskaņots. Nekādi negribēsi atkāpties no saviem pieņēmumiem. Diemžēl tavi uzskati un rīcība šajā laikā būs kļūdaina, sevišķi nedēļas vidū pastāv iespējas sabojāt attiecības ar priekšniecību vai tikt izstumtam no konkrēta sabiedrības loka. Vēlamas fiziskas nodarbības, kā arī vari nodoties jauna hobija meklējumiem, lai uzlabotu savu omu. Nedēļas nogalē par tavu labo garastāvokli parūpēsies mīļotais cilvēks.
 • DVĪŅI Tev netrūks dažādu ideju. Būsi radoši noskaņots, tomēr praktiski būs grūti daudz ko realizēt, jo rīkosies samērā haotiski un spontāni. Necenties iesaistīties lietās, kas tev ir svešas, kā arī nenostājies pret savu sirdsapziņu. Nedēļas vidus piemērots brauciena uzsākšanai, ja vien tas iepriekš ir labi izplānots. Neskatoties uz reālo naudas stāvokli, būsi dāsns pret citiem, kā arī pats apmeklēsi kultūras pasākumus.
 • VĒZIS Harmonisks laiks, tavas attiecības ar ģimenes locekļiem veidosies vienkārši lieliski. Iespējama gan iepazīšanās, gan esošo partnerattiecību uzlabošanās. Nevarēsi sūdzēties arī par panākumiem darbā. Pateicoties kādas personas labvēlībai, tev pavērsies jaunas perspektīvas. Varbūt saņemsi naudas aizdevumu savu plānu realizēšanai. Centies nebūt pārāk konservatīvs! Savā darbā vairāk izmanto netradicionālu pieeju.
 • LAUVA Nedēļas pirmās divas dienas paies, veidojot kontaktus un gūstot nepieciešamo informāciju kāda pasākuma uzsākšanai. Tu izpaudīsies daudzpusīgi, radoši, sevišķi, ja būsi brīvs savā rīcībā. Nekur nespēsi sprukt arī no sava avantūriskā gara, patiks ekstremālas izpriecas, nauda tiks tērēta komfortam, izklaidei. Veiksmīgs laiks tiem, kuru darbība saistīta ar ārzemēm, sevišķi noderīgas būs svešvalodu zināšanas.
 • JAUNAVA Vai tev tas patīk vai nē, nāksies veltīt uzmanību mājas lietām. Varbūt tīri saimnieciskā ziņā kaut kas būs izgājis no ierindas un prasīsies pēc remonta. Nav izslēgts, ka tuvinieki lūgs tavu palīdzību vai pat uz laiku ievāksies tavā mājā. Daži zīmes pārstāvji meklēs jaunas darba iespējas. Varbūt nolemsi uzsākt privāto biznesu. Mīļotais cilvēks var kļūt par labāko atbalstītāju taviem centieniem.
 • SVARI Pirmdien, otrdien centīsies atrisināt kādu ar naudu saistītu jautājumu. Varbūt meklēsi līdzekļus, lai varētu doties komandējumā vai atpūtas braucienā. Kā parasti, gribēsi paplašināt redzesloku un pieteiksi savu dalību kādā seminārā. Attiecības ar pretējo dzimumu neveidosies pārāk vienkārši un vainīga būs ne tikai tava aizņemtība. Tai pat laikā, labs laiks, lai satuvinātos ar ģimenes locekļiem, sarīkotu viņiem kādu mājas ballīti.
 • SKORPIONS Labs laiks, lai strādātu ar informāciju, analizētu un organizētu. Tu viegli veidosi kontaktus ar visdažādākajiem cilvēkiem. Ar kādu no viņiem, kļūsiet pat labi draugi. Nav izslēgts, ka pakāpsies pa karjeras kāpnēm, pateicoties kāda ietekmīga radinieka protekcijai. Panākumi mīlas jomā spārnos tevi radošam darbam. Brīvdienās vari atļauties patērēt naudiņu, apmeklējot kādu kultūras pasākumu.
 • SRĒLNIEKS Iespējams, saskarsies ar veselības problēmu risināšanu sev vai kādam tuviniekam. Negaidīti atklāsi, ka tev pašam piemīt dziednieka spējas. Katrā ziņā, netradicionālā medicīna tevi drīzāk uzliks uz pekām nekā nemitīga tablešu lietošana. Attiecības ar bērniem veidosies harmoniski. Varbūt nolemsi, ka ir pienācis īstais brīdis ģimenes pieaugumam. Sevišķi nedēļas nogalē gribēsi pavadīt laika kopā ar sev tuviem cilvēkiem.
 • MEŽĀZIS Tavas darba spējas un pašsajūta šajā nedēļā lielā mērā būs atkarīgas no veiksmes vai zaudējumiem mīlas frontē. Zvaigznes gan sola izdošanos, tomēr tavs darbaholisms, mūžīgā aizņemtība vai depresīvais noskaņojums var izjaukt romantiskākas iespējas. Pārstrādāšanās šajā laika periodā jebkurā gadījumā nebūtu vēlama, jo tas ticami var novest pie veselības traucējumiem. Iespējama tikšanās ar garīgo skolotāju.
 • ŪDENSVĪRS Notikumiem bagāts periods Tu jūtami tieksies pēc panākumiem un uzslavas, gribēsi ieņemt vadošu posteni. Ne vienu reizi vien var nākties kārtot darīšanas valsts iestādēm, tikties ar ietekmīgiem cilvēkiem. Vēl šajā nedēļā aktuāla romantiskā joma. Privātās dzīves nianses, labāk kārtot nedēļas sākumā. Savukārt, brīvdienās vari doties kādā netālā izbraukumā. Aktīvi iesaistīsies radinieku problēmu risināšanā.
 • ZIVIS Pirmās trīs nedēļas dienas esi piesardzīgs visādā nozīmē. Iespējams, būsi uzņēmies pārāk daudz darāmā un nonāksi laika trūkumā, kas savukārt var novest pie kļūdām. Var rasties vēlme iegādāties kādu dārgu lietu, tomēr to tu vari atļauties tikai tajā gadījumā, ja tev nav jāaizņemas nauda! Labs laiks, lai uzstātos plašākas auditorijas priekšā un gūtu sev atbalstītājus, domubiedrus. Šonedēļ vari cerēt uz pastiprinātiem mīļotā cilvēka uzmanības apliecinājumiem.