Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ryanair» reisos būs numurētas sēdvietas

Zemo cenu lidsabiedrība «Ryanair» decembra sākumā sākusi piešķirt numurētas sēdvietas uz visiem reisiem, sākot no 1.februāra, teikts lidsabiedrības paziņojumā.

Numuri biļetēm tiek piešķirti jau tagad, bet būs aktīvi tikai datumiem, sākot no februāra. Labākās vietas no pirmās līdz piektajai rindai, kā arī 17., 32. un 33.rindu var izvēlēties, piemaksājot 10 eiro.

Standarta vietās klienti var iepriekš izvēlēties vēlamo vietu pie loga vai ejas, vai nodrošināt, ka viņi sēž kopā ar konkrētu ceļabiedru, par 5 eiro.

Tie «Ryanair» klienti, kuri nevēlas iepriekš izvēlēties savas sēdvietas, tās varēs uzzināt periodā no septītās dienas (pirms lidojuma) līdz divām stundām pirms lidojuma, un tās tiks piešķirtas bez maksas.

Kā ziņots, Īrijas zemo cenu aviokompānija «Ryanair» brīdinājusi, ka tās peļņa šajā biznesa gadā, kas noslēgsies martā, piedzīvos pirmo kritumu pēdējo piecu gadu laikā.

Lidsabiedrība prognozē, ka tās peļņa biznesa gadā veidos 500-520 miljonus eiro (351,4-365,4 miljonus latu), nevis 570 miljonus eiro (400,5 miljonus latu), kā tika lēsts iepriekš.

«Ryanair» norāda, ka ziemas mēnešos lidojumu biļešu cenas varētu samazināties par 10%, ņemot vērā aizvien lielāku cenu konkurenci, apgrūtinošus ekonomikas apstākļus Eiropā un nelabvēlīgu eiro maiņas kursu attiecībā pret sterliņu mārciņu.

Vienlaikus aviosabiedrība arī paziņoja, ka tā šā biznesa gada pirmajos sešos mēnešos, kas noslēdzās septembrī, strādāja ar 602 miljonu eiro (423,08 miljonu latu) tīro peļņu un tas ir vien par 1% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada.

«Ryanair» pusgadā pārvadājusi 49 miljonus pasažieru un strādājusi ar 3,26 miljardu eiro (2,2 miljardu latu) apgrozījumu, kas ir par 5% vairāk nekā pirms gada.