Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Trešās Adventes nedēļas pasākumi Rīgā

Trešās Adventes nedēļā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti uz Ziemassvētku ieskaņas pasākumiem - gan koncertiem dievnamos un Rīgas kultūras centros, gan uz meistardarbnīcām un pasākumiem bērniem.

Sestdien, 14.decembrī, plkst.16.00 Daugavmalā - 11.novembra krastmalā tiks iedegta arī Rīgas egle, pie kuras 31.decembrī plānots vērienīgs gadu mijas pasākums, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Ziemassvētku ieskaņas koncerti garīgās noskaņās būs dzirdami Rīgas dievnamos, koncerta ciklā «Adventa mūzikas svētki Rīgā». Rīgas Mateja baznīcā muzicēs Arnis, Laima un Jānis Miltiņi, bet Rīgas Lutera baznīcā dziedās Helēna Kozlova un grupa «Levīti».

14.decembrī Sv. Pētera baznīcā būs Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas audzēkņu un pūtēju orķestra «Intermezzo» koncerts «Mūzika Ziemassvētkos». 15.decembrī Sv. Jāņa baznīcā klausītājus priecēs dziedātāja Jolanta Strikaite, flautiste Ieva Pudāne un ērģelniece Ilze Reine, bet 17.decembrī Sv.Pētera baznīcā uzstāsies Rīgas bērnu un jauniešu interešu izglītības kolektīvi.

Šajā nedēļas nogalē uz vairākiem pasākumiem īpaši gaidīti bērni. 14.decembrī Rīgas Jūgendstila muzeja darbosies Ziemassvētku rotājumu, apsveikumu kartīšu veidošanas un piparkūku dekorēšanas darbnīcas. 15.decembrī bērni gaidīti Ziemassvētku skaņu rīku darbnīcā kultūras centra «Ritums» filiālē, Laimdotas ielā 42. Pasākumi bērniem būs arī kultūras centrā «Mazā ģilde», kur koncertēs bērnu vokālais ansamblis «Kolibri» un kultūras centrā «Iļģuciems», kur uzstāsies bērnu kolektīvi. Savukārt 17.decembrī bērni aicināti uz kultūras pili «Ziemeļblāzma», kur notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde «Saulīte un sniega cilvēciņi», būs tikšanās, kopīgas spēles un rotaļas ar Ziemassvētku vecīti.

Ziemassvētku gaidās notiks arī vairāki labdarības koncerti un pasākumi. 15.decembrī VEF Kultūras pilī notiks Ziemassvētku labdarības pasākums, bet 18.decembrī labdarības koncerts «Lūgšana» notiks Sv. Pētera baznīcā. Tajā piedalīsies soliste Anmary, jauniešu koris «Balsis» Inta Teterovska vadībā, kā arī solistes Keita Krūmiņa, Patrīcija Doniņa, Belinda Remese un Annemarija Moiseja.

Kultūras programmu piedāvā arī Rīgas Ziemassvētku tirdziņi, kas notiek Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā.

Adventa un Ziemassvētku pasākumus Rīgā atbalsta Rīgas dome. Pasākumu programma atrodama interneta vietnē www.kultura.riga.lv. Informācija par pasākumiem pieejama arī 1188 Uzziņu dienestā.