Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Depo» veikalā Rēzeknē nostrādā signalizācija; veikala vadība komentārus nesniedz

Būvmateriālu tirgotāja SIA «Depo DIY» («Depo») veikalā Rēzeknē šodien nostrādājusi ugunsdrošības signalizācija, biznesa portālam «Nozare.lv» apstiprināja kāda Rēzeknes pilsētas iedzīvotāja.

Sociālajā vietnē «Twitter» vēstīts, ka «Depo» nostrādājusi signalizācija, evakuējusies apmēram puse cilvēku, bet pārējie stājušies rindā pie kases. Kā «Nozare.lv» apliecināja Rēzeknes pilsētas iedzīvotāja, tas noticis «Depo» veiklā Rēzeknē.

Zvanot uz Rēzeknes veikalu, uzdodot jautājumu, vai signalizācija šajā veikalā šodien nostrādāja vai nē, portāls «Nozare.lv» noskaidroja, ka veikala pārstāvis nedrīkst izpaust šādu informāciju.

Veikala pārstāvis izveidoja telefonsarunas savienojumu ar veikala vadītāju, kura arī teica, ka nav tiesīga izpaust šādu informāciju. «Nedrīkstu izpaust nekādu informāciju, kas saistīta ar šo jautājumu. Tas jājautā centrālajam birojam.»

Ar «Depo» centrālo biroju «Nozare.lv» joprojām nav izdevies sazināties, savukārt Rēzeknes veikala pārstāvis solīja, ka uzņēmuma vadība sazināsies ar biznesa portālu, bet neesot zināms, kad tas notiks.

Kā ziņots, ņemot vērā pastiprināto uzmanību sabiedrisko ēku drošībai pēc nelaimes Zolitūdē, kad, iebrūkot lielveikala «Maxima» jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus, biznesa portāls «Nozare.lv» aptaujāja dažādu veikalu ķēžu pārstāvjus par drošības stāvokli savās tirdzniecības vietās, uzrunājot arī būvmateriālu tirdzniecības uzņēmumu «Depo», kam iepriekš ne reizi vien bijušas problēmas. Atšķirībā no pārējiem uzņēmējiem, kas atbildes sniedza, «Depo» turpina piekopt kompānijai raksturīgo klusēšanas taktiku un kompānijas mārketinga direktore, valdes locekle un arī līdzīpašniece Vineta Atvara uz jautājumiem neatbild.

Jau vēstīts, ka 26.novembrī ap plkst.13 Liepājas būvmateriālu veikalā «Depo» tvaiku dēļ ieslēgusies signalizācija un evakuēti veikala darbinieki un apmeklētāji, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

Saskaņā ar «Firmas.lv» un aģentūras LETA biznesa portāla «Nozare.lv» veidotā izdevuma «Latvijas biznesa gada pārskats 2013» datiem «Depo DIY» pērn bija būvniecības nozares uzņēmumu topa līderis.

Kā liecina «Firmas.lv» dati, uzņēmuma apgrozījums pērn bija 96,8 miljoni latu, kas ir par 9,5% vairāk nekā 2011.gadā, kad apgrozījums bija 88,41 miljons latu. Uzņēmuma peļņa pērn bija 5,64 miljoni latu, kas ir par 2,4 reizēm vairāk nekā 2011.gadā, kad peļņa bija 2,32 miljoni latu.

SIA «Depo DIY» dibināta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 5 271 738 lati. «Depo DIY» 75% kapitāldaļu pieder SIA «DMT Pluss», un atlikušie 25% pieder komandītsabiedrībai «ABLV Private Equity Fund 2010».

Kā liecina «Firmas.lv» informācija, «DMT Pluss» lielākais īpašnieks ar 25,19% daļu ir Andris Kozlovskis, pa 19,94% daļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, savukārt 15% daļu pieder SIA «Ausekļa ielas nams», kas uz pusēm pieder Mārai Lielcepurei-Gaveikai un «IBS Prudentia» partnerim Ģirtam Rungainim.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir 27 500 lati, pērn «DMT Pluss» apgrozījums bijis 0, savukārt peļņa - 2 835 052 lati.