Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izdota grāmata par drošas braukšanas pamatprincipiem

Izdota pirmā grāmata latviešu valodā, kas autovadītājiem palīdzēs izprast uz ceļa reāli notiekošo un kļūt par pilnvērtīgiem satiksmes dalībniekiem, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Drošas braukšanas skolā.

Drošas autovadīšanas rokasgrāmata «Mācies braukt droši!» ir domāta tiem, kuriem jau ir vadītāja tiesības, un tiem, kuri vēl tikai grasās tās iegūt, jo padomi derēšot visiem, kas brauc.

Grāmatas prezentācija paredzēta nākamnedēļ, 16.decembrī, pulksten 11.30 Kalnciema ielā 37, 2. stāvā.

Grāmatas prezentācijā piedalīties satiksmes ministrs Anrijs Matīss, Drošas braukšanas skolas apmācību direktors Artūrs Priednieks, «Bosch» vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Kalviškis un «Statoil Fuel & Retail Latvia» izpilddirektore Ilze Siliņa.

Drošas braukšanas skola darbojas kopš 2005.gada. Tā sagatavo B un citu kategoriju vadītājus, apmāca profesionāļus, sniedz drošas braukšanas apmācības, kā arī autoparkiem piedāvā ekonomiskas un videi draudzīgas braukšanas apmācības.