Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ieriķos aicina uz tirgošanos un romantisku pastaigu

20.decembrī o plkst.16:00- 20:00 visus aicina uz Ziemassvētku tirdziņu Ieriķos pie Tūrisma informācijas centra, informē Indra Paseka, Amatas novada tūrisma informācijas centra vadītāja.

Tirdziņā varēs iegādāties ne tikai gardumus savam svētku galdam, bet arī siltas un oriģinālas dāvanas saviem mīļajiem. Tūrisma informācijas centrā darbosies sveču liešanas radošā darbnīca. Lies gan sveces, gan laimītes no "Kalna Smīdes" sagādātā bišu vaska. Sola arī Ziemassvētku brīnumus, uz mirkli nokļūstot viduslaikos.

Ikviens, kurš iepirksies tirdziņā, saņems izlozes numuriņu ar kuru būs iespēja laimēt kādu no tirgotāju sagādātajām dāvaniņām, vai arī nupat tapušo Amatas novada kalendāru 2014. gadam.

Īpašu šo tirdziņu padarīs arī blakus esošais Ieriķu dzirnavu dabas parks, kur varēs doties romantiskā pastaigā pa naksnīgo dabas parku un baudīt Melderupītes ūdenskritumu burvību un dzirnavu mūru noslēpumainību.

Visiem tirgoties gribētājiem lūgums pieteikt savu dalību tirdziņā līdz 15.decembrim, zvanot pa tālruni 227740187.