Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ierēdņus šokē atradums kādā mazapdzīvotā vietā Austrālijā

Mazapdzīvotā Austrālijas reģionā atrasta kāda kopiena, kas piekopusi incesta rituālu jau ceturtajā paaudzē, viņi dzīvojuši netīrībā, dubļos, atšķirti no sabiedrības un savu laiku pavadījuši kopojoties savā starpā un kropļojot dzīvniekus, raksta britu mediji.

Kopiena dzīvojusi uz kāda nošķirta zemesgabala Viktorijas štata Jaunās Dienvidvelsas reģionā, 30 kilometrus no apdzīvotas vietas, kuras nosaukums pagaidām netiek atklāts. Tuvumā esošās pilsētiņas iedzīvotāji bija ievērojuši, ka kāda sieviete reizēm ar savu auto ierodas vietējā veikalā un iegādājās dažus sīkumus, bieži viņai līdzi bija arī bērni. Taču iedzīvotāji pat nezināja šo cilvēku vārdus, viņi ne ar vienu nerunāja.

Drošības iestāžu sniegtā informācija liecina, ka runa ir par Koltu ģimeni, kas dzīvo ģimenes galvas Betijas Koltas uzraudzībā. Ģimene iepriekš uzturējusies arī trijos citos Austrālijas štatos un vairākas reizes mainījusi uzturēšanās vietu, jo nevēlējās tikt atklāta.

Ģimenes locekļi atbildīgajiem ierēdņiem pastāstīja, ka viss aizsācies Jaunzēlandē, pagājušā gadsimta pirmajā pusē, kad kāda Džūna Kolta piedzimusi vecākiem, kas bijuši māsa un brālis. Džūna septiņdesmitajos gados apprecējusi kādu Timu un viņi pārvākušies dzīvot uz Austrāliju. Ģimene tad vairākas reizes pārcēlusies Austrālijas iekšienē, izvairoties no apdzīvotām vietām un uzturoties pamestās apkārtnēs.

Tālāk sāka veidoties sarežģīts ģimenes koks. Timam un Džūnai piedzima četras meitas un divi dēli. Trīs no meitām un viens no dēliem joprojām dzīvoja kopā ar ģimeni. Vienai no meitām ir 13 bērni. Viņa liecināja, ka visi ir no viņas tēva Tima, taču DNS testi atklājuši, ka tēvs vienam no bērniem nav bijis ģimenes loceklis.

Bērni tālāk auguši sliktos apstākļos un turpinājuši kopoties viens ar otru. Vairāki no viņiem ir gandrīz pilnībā zaudējuši runasprasmes, novēroti arī bieži ģenētiskie defekti, kas raksturīgi incesta gadījumiem. Vairāki bērni atzinušies, ka regulāri nodarbojušies ar dzīvnieku spīdzināšanu.

Valsts iestādes atklājušas, ka Kolti nav ģimenes īstais uzvārds, bet pseidonīms, kas piešķirts, lai tiktu ievērota konfidencialitāte. Iestādes arī nav atklājušas precīzu ģimenes dzīvesvietu.

Policija un bērnu aprūpes dienesta pārstāvji bija šokēti, kad apmeklēja ģimenes apmetnes vietu. Viņi atrada aptuveni 40 pieaugušos un bērnus, kas dzīvoja vecās automašīnās, viņiem nebija ne ūdens pieslēguma, ne labierīcību. DNS testi noskaidroja, ka tikai viens no apmetnē dzīvojošajiem bērniem, nav ticis ieņemts radinieku dzimumsakaru rezultātā.

Pēc apmetnes atklāšanas vairāki no bērniem ir nonākuši audžuģimenēs un veic psiholoģiskās ārstēšanas kursus, kas paredzēti seksuāli un psiholoģiski traumatizētiem bērniem.