Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV tiesā mācītāju, kurš seksuāli izmantojis bērnus, lai «izdzītu velnu»

ASV, Minesotā kāds 67 gadus vecs mācītājs tiek apsūdzēts par to, ka nepilnu desmitgadi seksuāli izmantojis divas meitenes, kas aizsācies, kad viņas bijušas sešus un septiņus gadus vecas, ziņo ārvalstu mediji.

Par mācītāja Jakobija Kindreda iespējamajiem nodarījumiem ziņoja meiteņu māte, kas bija atradusi meitas rakstītu zīmīti, kurā bija aprakstītas mācītāja veiktās darbības.

Laikā, kad Kindreda dēls uzsāka attiecības ar meiteņu māti, mācītājs uzņēmās vectēva lomu un tagad 16 un 17 gadus vecās meitenes bieži palika viņa mājā pa nakti. Tas bija brīdis, kad seksuālā izmantošana aizsākās. Mācītājs teicis, ka meitenes apsēdis nelabais un ka seksuāla aktivitāte ir vienīgais veids, kā to izdzīt.

Kindreds vienu no meitenēm savā auto vedis pie viņas drauga, kas viņai nav bijis atļauts un pēc tam piedraudējis, ka atklās to mātei, ja meitene atteiksies ar viņu stāties dzimumsakaros.

Kindreds savu vainu līdz šim noliedzis, vienīgi atzīstot, ka meitenes bieži nakšņojušas viņa mājā, taču viņš tām nekad neesot pieskāries. Mācītājs skaidroja, ka meitu māte apsūdzību izdomājusi pati, jo viņš nepatīkot sievietes jaunajam draugam.