Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ameriks «Rīgas namu» valdē ieceļ partijas biedru

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) pašvaldības uzņēmuma «Rīgas nami» valdē iecēlis savu partijas biedru, uzņēmuma «Rīgas meži» valdes locekli Andreju Kondratjuku (GKR).

Jauns valdes loceklis šajā uzņēmumā bija nepieciešams, jo līdzšinējais - Agris Bērziņš - izteicis vēlēšanos šo amatu atstāt, aģentūrai LETA skaidroja Amerika padomnieks Mareks Gailītis.

Kondratjuks uzņēmuma valdē iecelts bez konkursa, taču, kā skaidroja Gailītis, svarīgi šim amatam bijis atrast cilvēku, kam ir liela pieredze kultūras pasākumu organizēšanā, jo «Rīgas namu» kompetencē ir arī kultūras funkcija. Turklāt, izsludinot konkursu, būtu risks, ka netiks atrasts pietiekami kompetents cilvēks.

Kondratjuks šim amatam izvēlēts, jo viņam ir liela pieredze saistībā ar kultūras pasākumu organizēšanu. Ar partijas piederību tam neesot nekādas saistības, apgalvoja Amerika pārstāvis. Kā paskaidroja Gailītis, Kondratjukam ir ilggadēja pieredze Dzintaru koncertzāles vadīšanā.

SIA «Rīgas nami» valdē ir divi valdes locekļi - neskaitot priekšsēdētāju Vinetu Veriku, valdē jābūt vēl vienai personai. Valde iepriekšējā sastāvā darbojās kopš pagājušā gada decembra, un to iecēla pēc atklāta konkursa rīkošanas.

Kondratjuka vietā «Rīgas mežu» valdē ir iecelts Edgars Vaikulis.

Konkurss uz «Rīgas namu» valdes locekļu vietām tika izsludināts pēc tam, kad uzņēmuma līdzšinējie valdes locekļi Almers Ludviks un Kārlis Kavacs tika atstādināti no amata saistībā ar nelikumīgiem darījumiem ar uzņēmuma brīvajiem līdzekļiem, nodarot ap 1,2 miljonu latu zaudējumus.