Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ar kvēlspuldžu apgaismojumu par elektrību maksājām 3000 Ls mēnesī, nomainot pret LED, rēķins ir tikai 900 Ls»

Uzņēmumiem - rūpnīcām, veikaliem, birojiem, neekonomisko spuldžu apgaismojumu nomainot pret LED, elektrības patēriņu var samazināt pat līdz 10 reizēm. Lūk, Latvijā darbojošos uzņēmumu pieredze!

Uzņēmuma «P&B Port» izpilddirektors Artūrs Batraks stāsta, ka pirms pusotra gada, renovējot rūpnīcu un noliktavas, kuru kopējā platība ir vairāk nekā 4000 m2, uzņēmums esošās kvēlspuldzes nomainīja pret LED prožektoriem. Ekonomija ir acīmredzama! «Ja iepriekš par elektrību ik mēnesi maksājām ap 3000 latu, tagad maksājam tikai 900 latu. Ar nolūku izvēlējāmies uzņēmuma «Euroled.lv» prožektorus, jo tiem ir salīdzinoši vairāk gaismas luksu, tādejādi mūsu uzņēmums var nodrošināt Eiropas Savienības likumdošanā noteiktos darba drošības noteikumus. Arī vizuāli «Euroled.lv» prožektori izskatās mūsdienīgi, labi iederas telpas dizainā. Jau pusotru gadu tie lieliski kalpo – dod ļoti daudz gaismas, nekas nav bijis jālabo vai jāmaina. Ar sadarbību ar uzņēmumu «Euroled.lv» esam apmierināti, patika, ka uzņēmuma pārstāvji sarunās bija pretimnākoši, varējām vienoties par mums pieņemamu cenu.»

Arī VeikalsMocis.lv pirms pusgada kvēlspuldzes nomainīja pret «Euroled.lv» spuldzēm. «Gribējām ekonomēt elektroenerģijas izmaksas. Veikala platība ir ap 110 m2, iepriekš elektrības rēķins ik mēnesi bija 40 latu, tagad tikai 9-10 lati,» stāsta VeikalsMocis.lv pārstāvis. «Turklāt «Euroled.lv» spuldzes dod arī salīdzinoši vairāk gaismas nekā tas bija ar kvēlspuldžu apgaismojumu. «Euroled.lv» spuldzēm ir tāds pats cokols kā kvēlspuldzēm, tāpēc, lai izmantotu LED spuldzes, mums nevajadzēja pielāgot elektrotīklu, veikt kaut kādu remontu.»

Savukārt nekustamo īpašumu projektu attīstītāja «SKY GARDEN» valdes loceklis Māris Alberts kā vienu no galvenajiem plusiem min to, ka uzņēmums «Euroled.lv» potenciālajam klientam uz laiku bez maksas iedod izmēģināt LED gaismekļus. «Testēšanas laikā mēs salīdzinājām LED elektroenerģijas patēriņu ar parastajām spuldzēm, secinājām, ka, izmantojot LED, par elektroenerģiju maksāsim vismaz piecas reizes mazāk. Tāpēc daudzdzīvokļu ēkai, kuras projektu šobrīd attīstām, iekštelpu un āra apgaismojumam izmantosim «Euroled.lv» gaismekļus. Lielos objektos, kur nepieciešama pamatīga apsaimniekošana, ļoti liela priekšrocība ir šo spuldžu ilgmūžība, jo apsaimniekotājam tās nebūs regulāri jāmaina. Mēs esam apmierināti ar «Euroled.lv» servisu - lai atbildētu uz jautājumiem par LED un palīdzētu izvēlēties labāko risinājumu, uzņēmuma pārstāvji atbrauca uz mūsu objektu un sniedza profesionālas konsultācijas.

http://www.euroled.lv/home/eko-kalkulators/

www.euroled.lv

Lai arī LED gaismekļi ir salīdzinoši dārgāki par parastajām kvēlspuldzēm vai ekonomiskajām spuldzēm, taču, ņemot ļoti zemo elektroenerģijas patēriņu, LED atmaksājas apmēram pusgada laikā.

Lielos objektos ļoti svarīga priekšrocība ir tā, ka LED spuldzes neuzkarst, kā arī vibrācijas nesaīsina to kalpošanas mūžu. Ražošanas telpās, kur ir dažādas iekārtas, vai uz ielas, kur regulāri brauc mašīnas, rodas vibrācijas, kas bojā kvēlspuldzes vai ekonomiskās spuldzes, tāpēc tās ļoti ātri izdeg. LED spuldzēm šīs vibrācijas nekaitē.

LED spuldzes ir arī ļoti triecienizturīgas. Lielos objektos, kur mēdz būt samērā ekstremāli apstākļi, parastās spuldzes var viegli sasisties. LED spuldze, pat ja to nejauši nometīs zemē, nesasitīsies.

Marks Ivanovskis norāda, ka joprojām mēdz būt gadījumi – cilvēki sūdzas par LED spuldzēm, kam nav pietiekama gaismas atdeve, tās ātri izdeg u.c. «Šī negatīvā pieredze cilvēkiem rodas, iegādājoties lētus, mazpazīstamu ražotāju LED izstrādājumus, ar kādiem ir pārpludināti Latvijas lielākie būvniecības veikali. Kvalitatīva prece nevar maksāt lēti un ļoti lēti. Tāpēc, izvēloties LED, es neieteiktu meklēt pašus lētākos izstrādājumus, bet izvērtēt kvalitāti.»

www.euroled.lv

Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem «Euroled.lv» bez maksas uz laiku iedos LED spuldzes vai cita veida gaismekļus, lai izmēģinātu un personīgi pārliecinātos par to ekonomiskumu un kvalitāti.

«Euroled.lv» veikalos var iegādāties visdažādākā veida iekštelpu un āra LED gaismekļus – spuldzes, prožektorus, dekoratīvās lentes, lampas, kā arī LED apgaismojumu saunai.

«Mēs varam garantēt «Euroled.lv» spuldzēm un jebkura veida gaismekļiem augstāko kvalitāti, jo komplektējam tos Latvijā, izmantojot Amerikas, Vācijas un Ķīnas atzītāko ražotāju LED elementus. Augstākās kvalitātes LED gaismekļiem izmantojam Amerikas ražotāja «Bridgelux» LED čipus, savukārt ekonomiskās klases LED gaismekļiem - Ķīnas ražotāju LED elementus,» skaidro Marks Ivanovskis.

Ja veikalā, ražošanas telpās, noliktavās u.c. ir nepieciešams esošo apgaismojumu nomainīt pret LED, uzaicinot «Euroled.lv» speciālistu, tas uz vietas novērtēs situāciju un sniegs konsultāciju, kāds risinājums varētu būt piemērotākais, kādas būs izmaksas u.c.

www.euroled.lv

Uzņēmums var arī izstrādāt apgaismojuma tehnisko vai dizaina projektu, kā arī veikt visus ar elektroinstalācijām un gaismas elementu uzstādīšanu saistītos darbus. LED gaismekļiem, kā arī darbam, kas saistīts ar elektroinstalāciju ierīkošanu un gaismekļu uzstādīšanu, tiek dota Latvijas likumdošanā noteiktā divu gadu garantija, bet atsevišķiem LED gaismekļiem ražotājs nodrošina pat piecu gadu garantiju.

www.euroled.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts