Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ventspilī atklāta vērtīga traktora zādzība

Šā gada janvārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa  -  naktī no 28. uz 29. janvāri Ventspils novada Puzes pagastā no zāģbaļķu krautuves kādā īpašumā tika nozagts traktors, kura vērtība ir ap 38 000 latu. Šobrīd zādzība ir atklāta.

Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve, izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka 28.janvāra vakarā, beidzot darbus mežā, šis traktors ir novietots tieši minētajā krautuvē, nav ticis aizslēgts, aizdedzes un durvju atslēgas ir atstātas kabīnē, jo sala laikā ir slikti slēgušās traktora kabīnes durvis un traktoru nav bijis iespējams iedarbināt izlādējušos akumulatoru dēļ.

Šajā laikā divi aizdomās turētie - 1965. gadā un 1983.gadā dzimuši vīrieši, zinot, ka krautuvē atrodas tehnika, īsi pirms pusnakts ieradās notikuma vietā ar domu spēkratu nozagt, taču tā kā traktoru nevarēja iedarbināt, abi paņēma no blakus esošās automašīnas un cita traktora akumulatorus un, kad izdevās traktoru iedarbināt, aizbrauca no notikuma vietas.

Pēc zādzības izdarīšanas traktors tika paslēpts.

11.aprīlī šis traktors tika atrasts paslēpts kādā šķūnī Pūres pagastā. Pamatojoties uz ekspertu atzinumiem, liecinieku un aizdomās turēto liecībām, kā arī citiem izmeklēšanas laikā gūtiem faktiem, redzams, ka abu vīriešu vaina izdarītajā noziedzīgajā nodarījumā ir pierādīta pilnībā.

Lietas materiāli nodoti Ventspils prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, informē Šteinberga.