Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas dievnamos izskanēs Ziemassvētku koncerti

Kamerkoris «Tonika» sadarbībā ar mūziķiem «Goran Gora», Zani Goiževsku, Līgu Riekstiņu, Mārtiņu Miļevski, Gunti Cimiņu, Uģi Krišjāni, Santu Kalniņu, Elzu Bleikšu un Laimu Ērkšķi vairākos Rīgas dievnamos sniegs Ziemassvētku koncertus «Kaut ko klusiņām, klusiņām».

Kā aģentūru LETA informēja kora menedžere Santa Vancāne, 19.decembrī plkst.19 klausītāji būs gaidīti Jaunajā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, bet 23.decembrī, pašā pirmssvētku novakarē, plkst.18 koncerts izskanēs Rīgas Lutera evaņģēliski luteriskajā jeb Torņakalna baznīcā.

«Koncerta norises vietas nav izvēlētas nejauši - katra baznīca savā Daugavas krastā -, lai ikvienam Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotājam būtu iespēja atnākt un sajust patiesu Ziemassvētku burvības sajūtu,» stāsta Vancāne.

Koncertos līdzās Ērika Ešenvalda kora mūzikai skanēs «Goran Gora» oriģinālskaņdarbi no topošā diska, kas iznāks nākamajā gadā - «Iemidzināta dziesma», «Putns», «Mosties» -, kā arī īpaši šim koncertam rakstīta dziesma «Tu guli manās rokās». Skanēs arī Jāņa Lūsēna, Mārtiņa Freimaņa, Daces Geidmanes un Gunta Cimiņa kompozīcijas ar Ojāra Vācieša dzeju. Vācieša dzeja arī iedvesmojusi koncerta kopējo koncepciju, un tā pavadīs un iedvesmos koncerta klausītājus visa vakara garumā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs un interneta vietnē «www.bilesuparadize.lv».