Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Būs izmaiņas biļešu iegādes kārtībā vilcienos

No 16.decembra tiek mainīta biļešu iegādes kārtība vilcienā, atgādina AS «Pasažieru vilciens».

Uzņēmuma pārstāve Jana Priedniece informē, ka, iegādājoties biļetes vilcienā pie konduktora kontroliera vai pavadoņa jāiegādājas biļete ar papildu maksu 0,30 latu vai 0,43 eiro, tiem pasažieriem, kuri: iekāpj vilcienā stacijā vai pieturas punktā, kurā darbojas biļešu kase; vēlas turpināt braucienu tālāk par savā iegādātajā biļetē norādīto pieturu; izmanto elektroniskās norēķinu sistēmas – personalizētās viedkartes (e-talonu) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā (robežstacijas: Vecāķi; Jugla; Dārziņi; Baloži; Babīte) un vēlas turpināt braucienu ārpus šīs teritorijas.

«Aicinām pasažierus, laicīgi plānot savus braucienus un iegādāties vilciena biļetes kasēs, tādejādi taupot savu laiku un līdzekļus. Papildus informējam, ka jebkurā kasē ir iespējams iegādāties biļeti no citas sākuma stacijas, kā arī visas biļetes var iegādāties 10 dienas pirms brauciena,» norāda Priedniece.