Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā izvieto jaunas tūrisma informācijas norādes autovadītājiem

Liepājā, galvenokārt pilsētas centrā, decembrī tiks izvietotas jaunas tūrisma informācijas norādes autobraucējiem. Pirmās zīmes jau uzstādītas Lielajā, Rīgas un Brīvības ielā, uz Tramvaja tilta, bet nākamnedēļ norādes vēl izvietos Kūrmājas prospektā un Kārļa Zāles laukumā, aģentūru LETA informēja SIA «Komunālā pārvalde» sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Norādes izgatavotas, lai iespējami atvieglotu tūristu pārvietošanos Liepājā un dotu iespēju autovadītājiem, iepazīstoties ar tajās ietverto informāciju, ērtāk atrast vai sasniegt galvenos apskates objektus.

Pirmajā kārtā, proti, decembrī, informācijas zīmes tiks izvietotas 10 vietās. Darbs turpināsies nākamā gada pavasarī, un kopumā šādas norādes būs 40 pilsētas vietās.

Pašvaldības budžetā šogad un nākamgad šim mērķim paredzēts finansējums kopumā 23 552 latu apmērā. Par šo naudu paredzēts izgatavot un uzstādīt ne tikai tūrisma norādes, bet arī izveidot papildu karšu stendus, kas palīdz orientēties iebraucējiem, atjaunot daļu no agrāk uzstādītajām norādēm un karšu stendiem.

Norāžu izgatavošanu un izvietošanu, ņemot vērā Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja norādījumus, organizē SIA «Komunālā pārvalde».

Jaunās tūrisma informācijas norādes no agrāk izvietotajām atšķiras ar izmēru - tās ir lielākas, labāk saskatāmas, bet objektu nosaukumi tajās ir arī angļu valodā. Tādējādi tās palīdz vieglāk orientēties ārvalstu tūristiem.