Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Baltijas jūrā avarējušais prāmis ar 2000 pasažieriem ticis krastā

Somijas kompānijas «Viking Line» prāmis «Amorella», kas sestdien uzskrēja uz sēkļa netālu no Ālandu salām, tai pašā vakarā izdevās nocelt no sēkļa, vēstī ārvalstu mediji.

Tiek ziņots, ka prāmis pēc tam devās ceļā uz Mariehamnas ostu, kur ieradās mazliet pēc pusnakts.

Pēc tam, kad tas tika noņemts no sēkļa, ūdenslīdēji novērtēja nodarītā kaitējuma apmērus.

Tikmēr paredzēts, ka pasažieri svētdien tiks nogādāti atpakaļ Turku ar kompānijas prāmi «Grace», savukārt aptuveni 500 pasažieri dosies uz Stokholmu ar prāmi «Rosella».

Jau vēstīts, ka sestdien Baltijas jūrā uz sēkļa uzskrējis prāmis «Amorella», kas no Somijas pilsētas Turku bijis ceļā uz Zviedriju.

Uz prāmja klāja atradās vairāk nekā 2000 cilvēku.

Kuģis uzskrēja uz sēkļa plkst.12.40 pēc vietējā laika netālu no Ālandu salām. Tiek vēstīts, ka pirms tam uz kuģa bija fiksēti elektroenerģijas padeves traucējumi.

Paziņojumā «Viking Line» informēja, ka kuģa balasta ūdeņiem paredzētā tvertnē ir novērota neliela sūce, tomēr tā uzsvēra, ka prāmī ūdens neieplūst.

«Viking Line» norādīja, ka pasažieriem nekas nekaiš un viņiem tiek pasniegti ēdieni un dzērieni.

Aculiecinieki stāstījuši, ka prāmī pazuda gaisma, bet pēc tam tas sasvērās uz labo pusi un bija dzirdams skaļš krakšķis.