Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Repši ievēl par partijas «Latvijas attīstībai» valdes priekšsēdētāju

Šodien par jaundibinātās partijas «Latvijas attīstībai» valdes priekšsēdētāju ievēlēja ekspremjeru Einaru Repši.

Repše bija vienīgais kandidāts uz šo amatu un par viņa ievēlēšanu nobalsoja 207 partijas biedri. Kopā balsošanas urnā tika atrasti 211 biļeteni, no kuriem trīs biļetenos nebija veiktas atzīmes, bet viens bija nederīgs.

Partijas valdē šodien ievēlēja Edgaru Jaunupu, Vladimiru Reskāju, Danu Titavu, Baibu Fromani, Emīlu Jakrinu, Uldi Osi, Lieni Cakari un Edgaru Čeporjus. Citu kandidātu uz astoņām valdes locekļu vietām nebija.

Partijas revīzijas komisijā ievēlēja Lailu Rūsi, Artūru Bergholcu un Mārtiņu Vadzi.

Šodien tika apstiprināti arī partijas statūti.

Kā ziņots, šodien nodibināta partija «Latvijas attīstībai». Par partijas nodibināšanu nobalsoja 201 cilvēks. Saskaņā ar oficiāli sniegto informāciju uz partijas dibināšanu ieradušās 214 personas.

Partija «Latvijas attīstībai» būs labēji konservatīva partija, kas apvieno profesionālus un pieredzējušus cilvēkus, kam svarīga stabila un ilgstoša ekonomiskā izaugsme Latvijā, uzsver partijas pārstāvji. Partijas mērķis ir iedzīvotāju labklājība.

«Ticam, ka to varam panākt, atbalstot uzņēmīgus cilvēkus un stiprinot Latvijas uzņēmumus - tikai spēcīgi Latvijas uzņēmēji un konkurētspējīgas ražotnes var nodrošināt labi apmaksātas darbavietas. Ir nepieciešama jauna politikas kvalitāte un izpratne - esam par konstruktīvu un racionālu politiku, kas vērsta uz sadarbību,» teikts topošās partijas paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

2012.gada martā tika dibināta biedrība «Latvijas attīstībai» ar mērķi izveidot plašu un autoritatīvu labēju ideju diskusiju platformu, lai izstrādātu priekšlikumus mērķtiecīgai, ilgtspējīgai un dinamiskai Latvijas attīstībai. Biedrības dibināšanā piedalījās ekspremjers Einars Repše, Edgars Jaunups, Dans Titavs, uzņēmēji Olafs Berķis un Valērijs Belokoņs, kā arī citi. Uz biedrības pamata dibinot politisko partiju, paredzēts startēt 2014.gadā plānotajās 12.Saeimas vēlēšanās.

Novembrī par Repšes veidoto partiju uz biedrības «Latvijas attīstībai» pamata gatavību balsot izteica 1% pilsoņu, liecina «Latvijas Faktu» aptaujas rezultāti.