Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latgalē un Vidzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem kopumā ir apmierinoši. Apledojuma veidošanās dažviet Vidzemē un Latgalē apgrūtina braukšanu, liecina VAS «Latvijas Valsts ceļi» (LVC) sniegtā informācija.

LVC ziņo, ka Daugavpils virzienā no Pļaviņām līdz Paterniekiem brauktuve apledo, tā tiek kaisīta. Tāpat brauktuve apledo Veclaicenes virzienā posmos Vangaži - Līgatne un Alūksnes pagrieziens - Veclaicene, tiek veikta to apstrāde.

Valmieras virzienā posmā Murjāņi - Braslas tilts brauktuve sniegota, to tīra un kaisa.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtina braukšanu Ogres, Aizkraukles, Rīgas, Balvu, Jēkabpils, Krāslavas, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Alūksnes, Gulbenes un Madonas apkaimēs. Tur brauktuves apledojušas, tiek veikta pretslīdes apstrāde.

LVC norāda: «Lai veiksmīgi pielāgotos braukšanai ziemas apstākļos un nepakļautu sevi un citus paaugstinātam riskam, ir jāmaina savi vasaras braukšanas paradumi un jāpielāgojas ziemas apstākļiem. Tāpēc aicinām autovadītājus pārliecināties par to, ka jūsu automašīna ir atbilstošā tehniskajā stāvoklī, īpaši pievēršot uzmanību riepu stāvoklim un gaismu regulējumam. Atgādinām, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.»