Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Klubā «Coyote fly» izskanējis ekskluzīvais koncertšovs Hennessy Artistry

Publikas ovāciju un sajūsmas pavadīts piektdien, 13.decembra vakarā ir klubā «Coyote fly» izskanējis ekskluzīvais koncertšovs Hennessy Artistry, kurā sev neierastā ampluā uzstājās šarmantā dziedātāja Ieva Sutugova, lieliskais mūsdienu deju un house mūzikas izpildītājs Erols Reids (Errol Reid) no Lielbritānijas un pop-koris no Latvijas, kas ar savu aizrautību papildināja šova skanējumu.

Pēc savas uzstāšanās Ieva Sutugova atklāj: «Esmu patiesi priecīga, ka ļāvos šim muzikālajam izaicinājumam un uzdrošinājos sekot Hennessy Artristy iedvesmojošajai idejai. Es pilnībā izbaudīju kā klausītāji atsaucās mūsu priekšnesumam un enerģijas strāvojumam.»

Koncertšova vienreizējo atmosfēru un muzikālo burvību klātienē izjust bija ieradušās arī sabiedrībā zināmas personas – Līga Menģelsone, Jānis Jenzis, Aigars Nords, Santa Dansberga-Anča, Ivars Zariņš, Emīls Jakrins, Oskars Skara, Juris Šleiers, Jānis Traubergs, Filips Rajevskis, Māris Birzulis, Kristīne Kirilka, Valdis Kalnozols, Ilze Tanne, Markus Riva, Roberts Ošiņš u.c.