Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar prāmi uz Stokholmu mēģina izvest nelegālās cigaretes

Svētdien robežsargi Rīgas pasažieru ostas robežkontroles punktā novērsa četru personu mēģinājumu ienest kontrabandas cigaretes uz Stokholmu izceļojošā prāmī, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka. 

Viņa informē, ka, veicot imigrācijas kontroli Rīgas Pasažieru ostā, robežsargi konstatēja, ka ar prāmi «Isabelle» uz Stokholmu izceļojošo četru sieviešu nestajās somās atrodas 24 000 cigarešu «Winston Blue» un «Winston Classic» ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Personas paskaidroja, ka prāmja «Isabelle» uzkāpšanas kartes kruīza ceļojumam maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga un somās iepakotās cigaretes viņām iedevusi nepazīstama sieviete Rīgas Centrāltirgū un par kontrabandas cigarešu pārvešanu esot solījusi nelielu atlīdzību.

Personām sastādīti administratīvās aizturēšanas protokoli. Pēc pārkāpuma apstākļu noskaidrošanas 1937., 1953. un 1955.gadā dzimušās Latvijas pilsones un 1993.gadā dzimusī Latvijas valstspiederīgā kopā ar izņemtajām cigaretēm nodotas Valsts ieņēmumu dienesta muitas pārstāvjiem.