Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«X Factor» triumfē cietuma uzraudze Sema Beilija

Lielbritāniju ir pārņēmis talantu šova «X factor» fināla vilnis. Kā ierasts, par skatuves zvaigznēm kļūt gribošo cilvēku rindās ir gan tādi, kuriem dziedāšana galīgi nepadodas, gan tādi, kuriem tas padodas pat ļoti labi. Vislielākais prieks un pārsteigums par «klusajiem ūdeņiem», kuriem skatuve ir sen lolots, bet slepens sapnis. Viena no tādām - 36 gadus vecā Sema Beilija no Lesteras.

Viņai ir divi bērni un sunītis, kurš, kā atklāj pati konkursante ir kurls - Sema joko, kas tas laikam viņas dziedāšanas dēļ... Žūriju visvairāk pārsteidza Semas maizes darbs - viņa ir cietuma uzraudze vīriešu cietumā. Sema pirms pirmā priekšnesuma bija ļoti satraukusies, jo, kā pati atzīst, viņai vairs nav 21 un skatuves māksliniekam esot svarīgs izskats. Tomēr, atbalstīt Semu līdzi atnākušais vīrs viņu mierināja, sakot, ka galvenais esot balss.

Tā nu Sema ir tikusi līdz finālam, kurā viņa triumfēja un saņēma milzums pozitīvu atsauksmju un labu vārdu. Žūrijas locekle Šārona Osborna nespēja slaucīt asaras un zālē skanēja ovācijas pēc Semas finālā izpildītās dziesmas «Skyscraper». 36 gadus vecā Sema jau ir iemantojusi klausītāju mīlestību. Kā vēsta Lielbritānija mediji, viņai jau ir vairāki piedāvājumi, kas saistīti ar mūziku.

Kā izrādās, ir zināms, ka «X Factor» uzvarētāja pievienosies amerikāņu popmūzikas karalienei Bejonsei «The Mrs. Carter Show» pasaules tūrē februārī, paziņojusi pati Bejonse. Zīmīgi, ka pirmo reizi cenšoties sevi pierādīt «X Factor» žūrijai, Sema latiņu pacēla augstu, izvēloties tieši Bejonses dziesmu «Listen».