Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saeimas priekšsēdētāja oficiālā vizītē apmeklē Itāliju un Vatikānu

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa no 16. līdz 18.decembrim uzturas oficiālā vizītē Itālijā un Vatikānā, informē Saeimas Preses dienestā.

Vizītes ietvaros Āboltiņai plānotas tikšanās ar Itālijas parlamenta Deputātu palātas prezidenti Lauru Boldrini un Itālijas parlamenta Senāta prezidentu Pietro Grasso. Tāpat Saeimas priekšsēdētājai paredzētas tikšanās ar Itālijas parlamenta Senāta Ārlietu komitejas priekšsēdētāju Pjēru Ferdinando Kasini.

Vizītes laikā plānots pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē 2015.gadā, kad prezidentūras trio veidos Itālija, Latvija un Luksemburga.

Vatikāna apmeklējuma laikā Saeimas priekšsēdētājai paredzētas tikšanās ar Viņa Svētību pāvestu Francisku, Vatikāna Radio ģenerāldirektoru tēvu Lombardi, kā arī Vatikāna Radio latviešu redakciju.

Āboltiņa ir pirmā no visiem Saeimas priekšsēdētājiem, kam plānota tikšanās ar Vatikāna vadību.

Plānots, ka Āboltiņa vizītes laikā sniegs intervijas lielākajai Itālijas ziņu aģentūrai ANSA un Vatikāna Radio latviešu redakcijai.