Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc savāda atraduma apbedīšanas biroja īpašnieka mājā policija sāk izmeklēšanu

Vācijas policija sākusi izmeklēšanu pēc tam, kad kādā pamestā mājā Štolbergā, uzietas 67 urnas ar cilvēku mirstīgo atlieku pelniem, vēsta «The Local».

Urnas ēkā gadiem glabājis kāda apbedīšanas biroja īpašnieks, kurš mirušo tuviniekiem solījis viņu radinieku pelnus izkaisīt jūrā, taču to nav izdarījis un tā vietā urnas krājis.

Policija apbedīšanas biroja īpašnieku tur aizdomās par krāpšanu. Vīrietis gan noraida apsūdzības, apgalvojot, ka mirušo tuvinieki viņam neesot samaksājuši par apbērēšanas ceremonijām.

Urnas ar mirušo atliekām ēkā nonākušas laikā posmā no 2011.līdz 2012.gadam. Policijai būs pamatīgi jānopūlas, lai noskaidrotu mirušo personības un atrastu viņu tuviniekus.

Vācijas Apbedīšanas biroju asociācijas pārstāvis Olivers Virtmans norādījis, ka notikušais ir pazemojoši mirušo tuviniekiem, uzsverot, ka šis gadījums ir nosodāms ne tikai no ētiskā, bet arī morālā un reliģiskā viedokļa.