Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV kādas kāzas beidzas ar traģēdiju

ASV, Indiānas štatā traģiski beigušās kādas kāzas. Tikai dažas stundas pēc salaulāšanās ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja nupat par vīru kļuvušais vīrietis, kamēr jaunā sieva, sēžot automašīnā, kļuva par notikuma aculiecinieci, ziņo CNN.

Pēc laulību ceremonijas bija pagājušas tikai dažas stundas. Tikko salaulātais pāris savā auto bija devušies prom no baznīcas, līgavai mugurā joprojām bija kāzu kleita, kad viņi ceļa malā ieraudzīja auto, kas bija iebraucis ceļmalas grāvī.

Vīrietis bija nolēmis palīdzēt negadījumā cietušā auto vadītājai, apturēja savu spēkratu un devās pie cietušā auto. Brīdī, kad vīrietis un grāvī iebraukušās automašīnas vadītāja stāvējuši ceļa malā, viņus notrieca kāds garāmbraucošs auto, viņiem virsū uzbrauca arī vēl citi sekojoši auto. Abi cietušie mira notikuma vietā.

49 gadus vecais vīrietis bija daudzus gadus dienējis ASV armijā, bijis mednieks un darbojies amatieru teātrī. «Viņš tikai mēģināja palīdzēt kādam, kas bija nonācis grūtībās,» teica policijas pārstāvis. «Tas ir ļoti skumīgi. Mums te ir jādara savs darbs, bet reizēm tas ir tiešām smagi.»